Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Kruszewie - Klasa Klasa VIII

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 3G Karolina Gaik
08:55 - 09:40 Fizyka 7G Emilia Hadowska
09:50 - 10:35 Matematyka 2G Zdzisław Białacki
10:45 - 11:30 Język polski 4G Iwona Kostaniak
11:45 - 12:30 Język polski 4G Iwona Kostaniak
12:40 - 13:25 Religia 6G Małgorzata Wierzbicka
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna G Piotr Sobociński
14:15 - 14:00 Zajecia korekcyjno-kompensacyjne sala 2 Elżbieta Aderek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia i społeczeństwo 6G Marcin Koch
08:55 - 09:40 Religia 7G Małgorzata Wierzbicka
09:50 - 10:35 Język polski 4G Iwona Kostaniak
10:45 - 11:30 Matematyka 2G Zdzisław Białacki
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna G Piotr Sobociński
12:40 - 13:25 Chemia 7G Emilia Hadowska
13:30 - 14:15 Wiedza o społeczeństwie 6G Marcin Koch
14:15 - 15:00 Kółko z języka rosyjskiego 5G Justyna Polak

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka 7G Emilia Hadowska
08:55 - 09:40 Język angielski 3G Karolina Gaik
09:50 - 10:35 Geografia 4G Iwona Kostaniak
10:45 - 11:30 Biologia 7G Emilia Hadowska
11:45 - 12:30 Język polski 4G Iwona Kostaniak
12:40 - 13:25 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna G Piotr Sobociński
13:30 - 14:15 Godzina wychowawcza 6G Małgorzata Wierzbicka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia i społeczeństwo 6G Marcin Koch
08:55 - 09:40 Chemia 7G Emilia Hadowska
09:50 - 10:35 Matematyka 2G Zdzisław Białacki
10:45 - 11:30 Język rosyjski 5G Justyna Polak
11:45 - 12:30 Język polski 4G Iwona Kostaniak
12:40 - 13:25 Informatyka 8G Karolina Gaik
13:30 - 14:15 Wiedza o społeczeństwie 6G Marcin Koch
14:15 - 15:00 Chór 2G Tomasz Gajewski

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 2G Zdzisław Białacki
08:55 - 09:40 Matematyka 2G Zdzisław Białacki
09:50 - 10:35 Język polski 4G Iwona Kostaniak
10:45 - 11:30 Język angielski 3G Karolina Gaik
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna G Piotr Sobociński
12:40 - 13:25 Język rosyjski 3G Justyna Polak
13:30 - 14:15 Edukacja dla bezpieczeństwa 6G Marcin Koch