Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Kruszewie - Klasa Klasa 01 5-latki

Wychowawca

Elżbieta Aderek

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
08:55 - 09:40 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
09:50 - 10:35 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
10:45 - 11:30 Język włoski sala 3
11:30 - 12:30 Zajęcia umuzykalniające sala 3
12:40 - 13:20 Religia sala 3 Anna Sobocińska
13:30 - 14:15 Gimnastyka korekcyjna sala gimnastyczna Justyna Wyrzykowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
08:55 - 09:40 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
09:50 - 10:35 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Elżbieta Aderek
11:45 - 12:30 Język angielski sala 3 Karolina Gaik
12:40 - 13:25 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
13:30 - 14:15 Dogoterapia sala 3 Monika Czwartyńska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
08:55 - 09:40 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
09:50 - 10:35 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
10:45 - 11:30 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
11:45 - 12:30 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
12:40 - 13:25 Religia sala 3 Anna Sobocińska
13:25 - 14:15 Rytmika II grupa sala 3

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
08:55 - 10:40 Wychowanie fizyczne sala 3 Elżbieta Aderek
09:50 - 10:35 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
10:45 - 11:30 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
11:45 - 12:30 Język angielski sala 3 Karolina Gaik
12:40 - 13:25 Ruch dla uczenia sala 3 Justyna Wyrzykowska
13:30 - 14:15 Terapia ręki sala 3 Justyna Wyrzykowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
08:55 - 09:40 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Elżbieta Aderek
10:45 - 11:30 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
11:45 - 12:30 Karate sala gimnastyczna
12:40 - 13:25 Wychowanie przedszkolne sala 3 Elżbieta Aderek
13:30 - 14:00 Dogoterapia sala 3 Monika Czwartyńska
Tańce sala gimnastyczna