Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Kruszewie - Klasa Klasa VI

Wychowawca

Ewa Wójcik

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna G Daniel Stępień
08:55 - 09:40 Język angielski 7G Karolina Gaik
09:50 - 10:35 Język polski sala 6 Ewa Wójcik
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna G Daniel Stępień
11:45 - 12:30 Matematyka 2G Zdzisław Białacki
12:40 - 13:25 Język polski sala 6 Ewa Wójcik
13:30 - 13:15 Religia 6G Małgorzata Wierzbicka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 2G Zdzisław Białacki
08:55 - 08:40 Język angielski 3G Karolina Gaik
09:50 - 10:35 Język polski sala 6 Ewa Wójcik
10:45 - 11:30 Plastyka 1G Agnieszka Wójcik
11:45 - 12:30 Historia i społeczeństwo 6G Marcin Koch
12:40 - 13:25 Przyroda 1G Barbara Żuchowska
13:30 - 14:15 Wychowanie do życia w rodzinie 1G Barbara Żuchowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 3G Karolina Gaik
08:55 - 09:40 Zajęcia techniczne 5G Daniel Stępień
09:50 - 10:35 Język polski sala 6 Ewa Wójcik
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna G Daniel Stępień
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna G Daniel Stępień
12:40 - 13:25 Język polski sala 6 Ewa Wójcik
13:30 - 14:15 Przyroda sala 6 Barbara Żuchowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 2G Zdzisław Białacki
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Daniel Stępień
09:50 - 10:35 Historia i społeczeństwo 6G Marcin Koch
10:45 - 11:30 Muzyka 2G Tomasz Gajewski
11:45 - 12:30 Język rosyjski 5G Justyna Polak
12:40 - 13:25 Matematyka 1G Zdzisław Białacki
13:30 - 14:15 Informatyka 8G Karolina Gaik
14:15 - 15:00 Chór 2G Tomasz Gajewski

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski sala 6 Ewa Wójcik
08:55 - 09:40 Język rosyjski 5G Justyna Polak
09:50 - 10:35 Religia 7G Małgorzata Wierzbicka
10:45 - 11:30 Matematyka 2G Zdzisław Białacki
11:45 - 12:30 Godzina wychowawcza sala 6 Ewa Wójcik
12:40 - 13:25 Przyroda sala 6 Barbara Żuchowska
13:30 - 14:15 Zajecia korekcyjno-kompensacyjne sala 2 Elżbieta Aderek