Aktualności

11 grudnia 2018 21:33 | Aktualności

FIO Mazowsze – doposażenie placu zabaw przy PSP w Kruszewie

 

FIO Mazowsze – doposażenie placu zabaw przy PSP w Kruszewie

 

W dniu 30 listopada 2018r. nastąpiło otwarcie doposażonego placu zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Kruszewie.

Dzieci otrzymały nowe ławki, domki, ważkę i zabawki. Wszystko zaczęło się od grupy aktywnych mam dzieci uczęszczających do Publicznej Szkoły Podstawowej w Kruszewie, która złożyła wniosek do FIO Mazowsze na sfinansowanie miejsca aktywnego wypoczynku i integracji dla dzieci oraz rodziców. 21 sierpnia tego roku w Płocku obroniły swój projekt i dostały dofinansowanie w kwocie 5 000,00 zł. Po podpisaniu umowy można było przystąpić do realizacji zadania. Na placu zabaw powstało przyjazne dzieciom i  sprzyjające integracji dorosłych miejsce. 
W uroczystości udział wzięły beneficjentki FIO Mazowsze Anna Kempińska, Ewelina Salmonowicz, Monika Stępniewska, Justyna Wyrzykowska, wójt gminy Pniewy Ireneusz Szymczak, Proboszcz Parafii Rembertów Ks. Krzysztof Mindewicz, dyrektor PSP w Kruszewie Ewa Wójcik, przedstawiciele Rady Rodziców przy PSP w Kruszewie, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju gminy Pniewy Zofia Rokosz.                                

UG Pniewy

Przeczytano: 181 razy. Wydrukuj|Do góry